Дитиною року в Хусті став Йосипко Лемко

Спеціально для мешканців Хустщини, які при обранні найбільш  видатних закарпатців у різних галузях були найбільш активними з усієї області, газета ЯСНО, крім основного  рейтингу, до якого увійшло 20 людей із усього Закарпаття,  створили додаткову премію. Ми обрали десятьох кращих. Цих земляків найзавзятіше пропонували хустяни обрати «Людиною року». Іще двоє у номінації «Спортсмен року» та «Жінка року» увійшли до основного рейтингу «Людина року Закарпаття – 2020» (повний список імен переможців премії «Люди року»  надруковано у газеті ЯСНО).

Ці хустяни – справжні народні герої!

Отже!

Дитиною року в Хусті став Йосипко Лемко

Це – маленький герой, який щодня бореться з недугою, щоб жити так, як інші діти.

У хлопчика  спинально м’язова атрофія, але він завжди у вирі подій, долучається до всіх акцій, що проходять у місті.

Йосипкові 9 років. Він –  гарний та розумний хлопчик, багато допомагає мамі, але більше за все мріє бути здоровим та ганяти м’яча разом з іншими дітьми.

Йосип Лемко народився як звичайний малюк і батьки навіть не знали, що з ним щось не так. Але коли він почав ходити, весь час падав. Це насторожило маму і вона звернулася до лікарів. Що з дитиною – довго не могли з’ясувати. Діагноз поставили у Закарпатській дитячій обласній лікарні аж тоді, коли йому було 2,5 років. Однак лікарі розвели руками і сказали, що нічим допомогти не можуть, бо в нас у державі немає навіть протоколів ведення таких хворих, хоча в Україні приблизно 230 діток із цим захвороюванням.

Зараз саме триває збір коштів на лікування Йосипка в Польщі. Тому… хто може, долучайтеся.

ПриватБанк

5168 7573 9748 5733

Лемко Тетяна Іванівна (мама)

МедіаХуст

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)