Хуст – місто мільйонерів? У магазинах на деякі продукти націнка 200-300 відсотків

Просто не вкладається в голову, які націнки роблять у деяких магазинах у Хусті, користуючитсь нагодою, що не працюють ринки.

Наприклад, ціна кілограму кедрових горіхів – 1200 гривень, а в інший період, або в Ужгороді – 700.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Навіть на вазонні квіти, які зараз можна придбати лише у квіткових магазинах ціни у рази вищі.

Деякі продукти взагалі не продаються. Це ж стосується і розсади для городників.

Чому ж можна вільно купити алкоголь і неможливо – закарпатські овочі і фрукти? Чому в нас так борються з коронавірусом?

Цікавий факт. Смітники в основному забиті  пляшками з-під алкоголю, енергетиків, солодких газованих напоїв, порожніми пачками з-під цигарок, усім тим, що породжує шкідливі звички. І це виставлено напоказ на найбільш видні місця в магазинах та супермаркетах, це бачать діти і думають, що пити і курити – нормально, модно, й починають затягуватись у алкоголізм, пробувати спиртне та цигарки. Хоча не секрет, що це – один із факторів, що найбільш негативно діє на здоров’я.

Крім того, більшість продукції, що продається у супермаркетах, згубно впливають на імунну систему, а те, що продається на ринках – ягоди, горіхи, овочі, фрукти, насіння – зміцнює здоров’я. Та й якість товарів там не дуже хороша, м’яко кажучи.

Зате там багато газованих напоїв, коли, чіпсів, сухариків, макаронів, хліба,  копченостей, ковбас, сосисок, м’яса, піци – продуктів, від яких потім виникають проблеми із серцем, ожиріння, діабет та інші проблеми зі здоров’ям.

А ще всюди можна купити каву, яка теж підриває імунітет, викликає знервованість, збудженість, роздратованість, потемніння емалі зубів, шкіри. І при тому, що кавування пропагується на кожному кроці. А потім дивуємося, звідки беруться віруси і чому вони діють на організм так згубно. Вірус атакує людей, у яких слабка імунна система. А зміцнити її можуть лише натуральні овочі і фрукти.

Тому, як бачимо, дивний у нас якийсь карантин… Більше ексклюзивних закарпатських новин читай у газеті «Закарпатські оголошення». ЗакарпатПост

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)