У Хустської мерії новий сайт, але він не робить чиновників більш відкритими

Сайт Хустської міської ради нещодавно оновився. Зовні він гарний, але абсолютно не є створеним для людей.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Цікаво, що за своє ноу-хау мерія заплатила розробнику немалу суму – 95500 гривень. Незрозуміло, для чого було оновлення, коли попередній сайт був непоганим і більш зручним у користуванні. Таке враження, що ніде гроші діти.

Переможцем тендеру є ТОВ “Винайти”. Юридична адреса: Закарпатська обл., Мукачівський район, село Кучава. Але ж навіть київські сеошники розробляють сайти у рази дешевше!!!

Але справа зовсім не у цьому.

Хустська міська рада є найбільш закритою для громади у області. Чому? На новому сайті немає розділу електронних петицій, а така практика останні роки неймовірно популярна у всій Україні. Таке років 5 є в Ужгороді. У чому її суть?

Людина знає про проблему і пропонує шляхи розв’язання, або чимось невдоволена і просить заборонити. Відтак у спеціальному розділі складає електронне звернення, люди за нього голосують. Якщо петиція набирає певну кількість підписів, визначену для цієї громади, депутати зобов’язані це питання розглянути на сесії міської ради.

Таким чином громада з представниками органів місцевого самоврядування може комунікувати.

На жаль, хустяни такої можливості позбавлені! І новий сайт людям не допоміг!

Крім того, на сайті немає навіть можливості  залишити коментар! Коментування для людей закрите.

Єдиним варіантом залишається – написати лист і відправити до електронної приймальні, або прийти на особистий прийом і кілька годин простояти у черзі, почути обіцянки, чекати місяць, два, три і залишитись в кінцевому рахунку при власних інтересах.

Більше унікальних новин про Хуст і область читай у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)