Знак при в’їзді в Хуст відремонтувала фірма, замішана у кримінал… за майже 500 тисяч гривень

Коштував ремонт знаку при в’їзді в місто майже 500 тисяч гривень, якщо точно – то 486 698 гривень.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Виконавцем робіт, як можна відстежити на сайті електронних закупівель, є ТОВ “ТЕРРА ІНТЕРНЕШНЛ КОНСАЛТИНГ”, зареєстрований за адресою: м. Хуст, вул. Корятовича, 1.

Але дивує те, що в цієї фірми є кримінальне минуле…

Процитуємо лише частинку ухвали, винесеної Івано-Франківським судом:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що 07.12.2016 між Делятинським психоневрологічним інтернатом і ПП Елітоптторг укладено договір № 237 про закупівлю робіт Реконструкція очисних споруд біологічної очистки з впровадженням установки УМКА-БІО продуктивністю 30 м.куб. на добу для Делятинського психоневрологічного інтернату на загальну суму 1800000 грн. Станом на лютий 2018 року замовником Делятинським психоневрологічним інтернатом грошові кошти у сумі 1 613 240 гривень перераховано на банківські рахунки ПП Елітоптторг згідно актів виконаних робіт та платіжних доручень, однак роботи по договору № 237 у повному обсязі не виконані.

Окрім цього, в ході досудового розслідування, встановлено, що до вищевказаної протиправної діяльності також причетні інші невстановлені особи та юридичні фірми, серед яких ТОВ БК МВ ГРУП , ТОВ Сількомбуд-Сервіс , тощо. 26.09.2018 року під час проведення обшуку в офісному приміщенні ТОВ Терра Інтернешнл Консалтинг (ЄДРПОУ 39996426) за адресою: Закарпатська область, м. Хуст, вул. Корятовича, буд. 1 А, вилучено 2 системних блоки та флеш накопичувач, на якому можливо знаходяться документи, які можуть мати значення для досудового розслідування.

Ознайомитись із усім документом можна тут: https://opendatabot.ua/court/81183052-60f4047e0bfa0895080dd294946ca427

Цікаво, що в Хусті ця фірма виконувала вже й інші роботи. Наприклад (усі посилання активні, щоб детальніше з ними ознайомитись, досить натиснути),   Капітальний ремонт зовнішньої стіни в м.Хуст вул.Карпатської Січі (Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету) , Будівництво каналізаційної мережі по вул.Космонавтів,Гагаріна,Гоголя,Кутузова,О.Невського в м.Хуст Закарпатської області.Коригування(Джерело фінансування-субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на обєктах комунальної власності та кошти місцевого бюджету) , Реконструкція каналізаційної мережі по вул. Василя Пачовського, Тургенєва, Володимира Гнатюка в м.Хуст Закарпатської області. Коригування (Джерело фінансування-субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення приролоохоронних заходів на обєктах комунальної власності та кошти місцевого бюджету) , Будівництво каналізаційної мережі по вул. Возєднання в м.Хуст Закарпатської області. Коригування (Джерело фінансування – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності за об’єктами(заходами) та кошти місцевого бюджету) , Будівництво каналізаційної мережі по вул.9 Травня в м.Хуст Закарпатської області. Коригування (Джерело фінансування – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності за об’єктами(заходами) та кошти місцевого бюджету) , Будівництво каналізаційної мережі по вул.Крайня в м.Хуст Закарпатської області. Коригування (Джерело фінансування – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності за об’єктами(заходами) та кошти місцевого бюджету) , Капітальний ремонт даху спеціалізованої школи №6 в м. Хуст. Коригування .

Тому й не дивно, що знаком при в’їзді в місто займалося саме це товариство з обмеженою відповідальністю…

Мало чи багато заплатили за роботи – вирішувати не нам, тому висновки робіть самі. Більше унікальних новин про Хуст читай у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)