Через темряву на дорозі у Хусті сталася страшна трагедія

Сумний допис з’явився у спільноті Осбб Господар Хуст

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Текст цитуємо без змін, а висновки робіть самі:

“2.03.2020 р. мало місце ДТП по вул. Волошина, внаслідок якого літня жінка , мама двох синів з інвалідністю, тобто які мають групу, та мешканка нашого ОСББ “Господар-Хуст” отримала важкі фізичні травми. В результаті отриманих травм вона померла в Хустській районній лікарні, – йдеться у повідомленні.-

В результаті нашого приїзду до лікарні мали змогу поспілкуватись з водієм авто яке мало відношення до даної ДТП. Зі слів водія на вулиці було вже темно, дорога була мокра , фонарі вуличного освітлення ще не увімкнулись, жінка була в темному одязі та переходила вулицю у неналежному місці, потік зустрічних авто теж сліпив….

Ми не судді та не беремось нікого судити, хай цим займаються правоохоронні органи та суд, АЛЕ…

Невже в Хустській міській раді нема жодного хлопа який би вніс мудру та раціональну пораду щодо вирішення ситуації (проблеми) відносно часу включення та виключення фонарів вуличного освітлення в м. Хуст. Навіть у себе в ОСББ на під”їздах ми встановили сутінковий датчик і проблема відпала та вирішилась миттєво, чому так не можна зробити у місті, адже неодноразово люди масово обурювались в соц. мережах щодо даного факту. Можливо таким вирішенням питання вдалось би запобігти даній аварії і людина залишилася б неушкоджена ( стаття 3 Конституції України).

Результат невтішний – однієї людини не стало , а молодому хлопцю років 20+, прийдеться якось жити з тавром.

Зрозуміло , що дана публікація через пару днів загубиться в стрічці соц. мереж, тим паче що на черзі 8 березня і ін., тобто приводів для святкування буде достатньо, а уявіть собі що десь залишились два , хоч і дорослі, але проблемні з інвалідністю хлопці які не ведуть облік святам і яким єдина мама вже не зварить борщ та не попрасує речі. ПЕЧАЛЬНО.

Як на мене , то в судовому процесі має бути залучена третя сторона…
ЗДОРОВ”Я ТА УДАЧІ ВСІМ”

Висловлюємо співчуття всім, причетним до трагедії.

Більше унікальних новин про Ужгород і область читай у газеті «Закарпатські оголошення» згодом. Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 23375zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)