Хто ж став господарем парковки біля ринку в Хусті?

Хуст не впізнати! Біля ринку автомобілів ніби кіт наплакав.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Як таке може бути? А просто! Віднедавна ринок відгороджено шлагбаумами і за те, аби там припаркуватися – потрібно заплатити.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

Плата – 10 гривень за годину. Паркувальник у оранжевому жакеті, що запускає автівки, каже, що для працівників ринку є бонус… за місяць вони можуть заплатити 1800 гривень і залишати на парковці машину скільки захочуть. Непогано! А щоб заробити «зайві» 1800 гривень той же продавець чи підприємець підніме ціни… і це відчують на собі всі покупці.

Але в Аналізі регуляторного акту Положення про паркування транспортних-засобів в м.Хуст зазначено: «Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі до 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року», тобто ціни поступово можуть підвищуватися… коли люди звикнуть паркуватись за гроші.

Треба ж таке! Непоганий заробіток на державній землі! Колишня безкоштовна парковка, яку з понтами міська рада робила для хустян тепер стала платною! Чому для таких потреб не побудували нову, а зробили платною безкоштовну? Звісно, біля ринку дуже «рибне» місце, там можна найкраще заробити.

Якщо хтось каже, що паркова виключно приватна, то рішенням виконкому від 29.11.2019 року «визнано переможцем конкурсу з надання права організовувати та проводити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування на території міста Хуст, оголошеного 25.10.2019 року на офіційному сайті Хустської міської ради згідно переліку лотів – ФОП Столець Михайла Йосиповича». Тобто мерія «при справі»!  Нижче можна ознайомитись із місцезнаходженням і кількістю паркувальних місць.

Скріни додаємо.

Звісно, хустяни невдоволені, але хто їх питає… Без відома людей ще й не такі рішення приймаються. А ось це було прийнято за головування керуючого справами міськвиконкому Василя Михайловича Сабадоша… звісно ж не без відома міського голови Володимира Павловича Кащука.

Тож хто цей загадковий господар парковки?

На сайті Ліга Закон можна знайти дані, що Столець Михайло Йосипович займається роздрібною торгівлею овочами і фруктами, включаючи картоплю. Декларації Столець Михайла Йосиповича у Єдиному державному реєстрі електронних декларацій немає.

Утім звинувачувати цю людину у “всіх смертних гріхах” не варто, бо ідея з парковкою не його і не він один отримуватиме з неї прибуток.

За інсайдеською інформацією за парковкою на ринку стоїть депутат Хустської міської ради Ярослав Шегута.

А тему паркування ми й надалі обіцяємо вивчати і доносити до читачів, адже якось дивно виходить… для кого  реконструювався тоді центр міста, якщо скоро за кожен клаптик землі, аби ним просунутись потрібно буде платити.

Загалом ідея з платними паркінгами чудова, але для цього їх потрібно БУДУВАТИ, а не БРАТИ ГРОШІ за все існуючі!

Більше новин про Хуст та область читай у газеті «Закарпатські оголошення» згодом. Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)