Чому Хустець перетворюється на центральну міську урну

На жаль, Хустець перетворюється на центральну міську урну… особливо в районі ринку.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Міська рада в цьому плані не робить нічого, адже якби була муніципальна поліція і відповідно за таке штрафували,  такого безладу у центрі не було б. Однак за всі роки такий орган ніхто таки не спромігся зробити…

Були спроби боротьби з каналізаційними стоками, що спускаються в річку, але питання так до кінця ніхто й не вирішив.

Дається взнаки і несанкціонований автовокзал на вулиці Конституції. Нерідко пасажири, очікуючи на транспортний засіб, починають на узбережжі розпаковувати коробки з крамом. Тож покупки відправляються у валізи, а обгортки з них – у воду. Для чого ж везти додому зайвий мотлох?!

Отже Хустець і надалі продовжує залишатися центральними міським сміттєзвлищем та розплідником для інфекцій. І зупинити свавілля можна лише дієвою системою штрафів.

Чомусь коли наші співвітчизники гуляють вулицями чеських чи угорських міст, викидати непотріб абиде не наважуються, бо знають, що там їх за подібні дії притягнуть до відповідальності. А вдома вони герої, тут можна все. Так, зокрема, на жаль, виходить.

Між іншим, викидання сміття у непризначених для цього місцях передбачено покарання у вигляді штрафу (стаття 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення») від 340 до 1360 грн. Звичайно, сума невелика, але аби хоч кількох «сміттярів» карали, кількість бажаючих звільнятися від власного непотребу посеред вулиць і річок стала б у рази меншою. Але чомусь комунальна служба Хуста у цьому не зацікавлена. Більше унікальних новин про Хуст і область читай у газеті «Закарпатські оголошення» згодом. Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)