Чому в Хустській мерії чемпіону України навіть не сказали «Дякую»?

На жаль, у Хусті не вшановують дійсно талановитих. Відзнаки тут роздаються лише тим, хто, як кажуть «без мила лізе в дупу» керівництву, не критикує, а пише оди похвали меру.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Таких чиновники люблять. Заслуги ж інших – відверто ігнорують. Хоча пишатися такими спортсменами, як Андрій Ткачук, може не лише Хуст, а вся Україна, бо саме її він представляє на міжнародних ультрамарафонах.

Більше того, він увійшов до десятки найсильніших бігунів світу, за 24 години пробіг 262 кілометри 788 метрів, побив національний рекорд України 28-річної давнини. Тож сьогодні він розповів газеті «Закарпатські оголошення» про те, як поставились вдома до таких масштабних здобутків.

– Ви прибігли на звання майстра спорту. Чи вдома вас вшанували, привітали належним чином?

– Після чемпіонату України вручили кубок, вітали друзі. Самі ж документи, посвідчення у процедурі проходження, затвердження. Це – бюрократична процедура, яка включає певні етапи. Хоча мені це ні на що не впливає, я ж не тренер, щоб мав 10% доплати до зарплати. Щодо вітань з боку керівництва рідного міста, то я іноді проявляю активну життєву позицію щодо того, що відбувається навколо, і це не всім подобається, іноді критикую, коли бачу, що щось робиться неправильно, тому я ні від кого нічого й не чекав. Чиновники з міської ради мене, мабуть, сприймають не дуже позитивно, тож якоїсь уваги з їхнього боку я не побачив, хоча, повторюю, і не чекав ні на що. Мені ж рожеві окуляри на виборах не давали, щоб я бачив красиві картинки. Усе це я сприймаю просто з посмішкою і це зовсім не впливає на моє бажання чи небажання тренуватися. А от область вшанувала, і це було приємно й несподівано! Та ще й дуже вчасно! Ця премія, яку мені вручили, саме згодилася на стартовий внесок на чемпіонат України в Києві. Адже участь у подібних ультрамарафонах – задоволення не з дешевих! Крім стартового внеску треба оплатити ще й проїзд, і харчування. Але зараз я не витрачаю гроші на кафе і бари, тож працюю для того, аби займатися своїм хобі. Повний текст читай у газеті «Закарпатські оголошення» згодом. Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)