У Хусті в районі парку оселилося 150 качок

Про це розповів охоронець парку відпочинку. Каже, що пернаті зимують тут уже не першу зиму. Видно, знають, що в інших районах їх би вже давно точно застрелили.

Золотце, читай газету «ЯСНО»!

В районі водоканалу браконьєри постійно стріляють у птахів, навіть незважаючи на те, що там – житловий масив. Агент газети «ЯСНО» навіть викликав на них поліцію, але винних так і не покарали!

Та зараз справа не в тому. Оскільки ми прийшли годувати птахів зерном та дрібно натертими овочами та фруктами, поцікавилися в охоронця, чи ще хтось їх годує і він сказав, що так, дехто кидає у воду хліб.

Але ж цього категорично не можна робити!!!  Це призводить до розладів травлення і навіть каліцтва птахів! Крім того, хліб, який кидають у воду, розкладаючись, може погіршити її якість.

«Хліб – це неприродна їжа для птахів, – каже орнітолог Оксана СТАНКЕВИЧ-ВОЛОСЯНЧУК. – Голуби зазвичай харчуються різними зернинами, ягодами. Качки та лебеді їдять переважно водні рослини, водні організми, які там є. Це можуть бути мальки, молюски, рачки (не плутати з раками), водні комахи. Крім того, вони, як гуси, пасуть, в основному люблять злакові рослини. А щодо хліба, то все неприродне є не дуже добрим для організму, негативно впливає на травну систему, особливо коли мова йде про маленьких пташенят».

Тому, хочете підгодувати качок – приносьте їм зерно та подрібнені НАМІЛКО овочі і фрукти! Більше унікальних новин про Хуст, область, Україну та світ читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)