Хто в Хусті катує собак, а хто рятує

На жаль, у Хусті неймовірно багато живодерів, які ненавидять собак. Непоодинокими є факти їхнього отруєння. Робив це, щоправда чужими руками, навіть працівник міської ради.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Зараз нібито закладено у бюджет гроші на притулок. Однак 100 тисяч – це мізер, адже для собак немає нічого – ні побудованих вольєрів, ні харчування, ні служби, яка б займалася стерилізацією, відловом та доглядом за хворими тваринами. У таку суму вкластися точно не вдасться, адже ціни у нас вищі, ніж в Ужгороді навіть на стерилізацію… І в мерії це навряд чи не розуміють, адже до складу виконкому входять ветеринари, які можуть розповісти про свої тарифи…. просто до тварин у міській раді всім байдуже!

Тож що чекає чотирилапих? Більшість мешканців міста це не хвилює. Багато агресивних людей є набагато агресивнішими за собак, які насправді, навіть незважаючи на те, що виявилися зрадженими людьми, залишаються до двоногих мирними і дружніми.

У неділю агент газети “ЯСНО” вирішив погодувати усіх безхатченків. Ми носили собакам їжу і побачили дивну картину. Біля фонтану сиділа старенька жінка… Видно, що вона дуже бідна…. але ділилася з собаками останнім шматком хліба та кормом.

Ось – де справжня людяність!

При цьому один із собак був скаліченим. У нього на лапці видерто щшматок м’яса. Таке враження, що він потрапив у капкан, бо викусити так його не могли інші собаки і якщо б собаку переїхала машина, був би перелом, а не видерте м’ясо зі шкірою.

Сумно, що в Хусті стільки нелюдів. Ганьба за місто, яке позиціонує себе як європейське! Більше унікальних новин про Хуст, область, Україну та світ читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)