Чи відкритою до хустян є міська рада

Якщо подивитись на офіційному  сайті мерії, то останнє рішення виконкому оприлюднено на ньому 15.01.2019 року. Таке враження, що більше ніж за рік не відбулося жодного засідання виконкому.

  • Рекламуйся у газеті «Закарпатські оголошення»! Тел. 050 222 50 50

Але ж такі засідання відбуваються регулярно, та що на них обговорюється – таємниця за сімома замками.

На жаль, Хустська міська рада є дуже закритою від громадськості.

Варто згадати, як кілька років тому вже робилася спроба обмежити доступ незалежних журналістів до відвідування сесій. Тоді зчинився галас і підключилися юристи Детектора Медіа, тож пропозиція не пройшла.

Однак наразі в цьому і не є необхідності, бо незалежні представники преси засідання міськради просто перестали відвідувати.

У той же час варто глянути на досвід Ужгорода та Мукачева, як відкрито працюють там, як оперативно і швидко оприлюднюються всі рішення, у тому числі – і сесій, і міськвиконкому.

Таке враження, що в Хустської мерії і пресслужби немає, бо журналістам вона повинна розсилати для роботи прес-релізи, а принаймні наше видання за всі роки не отримало жодного!

Власне журналістам ті прес-релізи зовсім не потрібні, але вони доносять до людей те, що діється у місті. Тож хустяни, на жаль, позбавлені можливості знати про реальну роботи. Вони змушені читати тільки оди похвали керівництву за відремонтовані дороги та перерізані стрічки. Більше унікальних новин про Ужгород та область читай тільки у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)