У Хусті киплять пристрасті довкола вирубок на Замковій горі

Усе почалося вчора з публікації у соцмережі про те, що на Замковій горі в Хусті якось дивно посеред зими почалися вирубки. На пост зреагували активісти і швидко поширили його. Відтак підключитлися і депутати мерії Микола Аннишинець та Наталія Дубчак. Вони викликали поліцію.

  • Читай закарпатські новини у газеті «Закарпатські оголошення»

“На публікацію Мирослава Калинича та Воліки Адамської у мережі фейсбук щодо проведення рубки дерев на Замковій горі в м.Хуст відреагувати члени громадської організації “Хуст Наш Дім”, депутати Хустської міської ради Микола Аннишинець та Наталія Дубчак. На місце рубки викликано працівників поліції, якими зафіксовано більше десятка зрубаних дубів, які в діаметрі стовбура становили від 50 см до 1 метра. Наразі поліцією встановлюються особи, які здійснювали рубку, правомірність цієї рубки та встановлюється куди поділися зрубані особливо цінні породи вищевказаних дерев. Далі буде…” – йшлося у дописі Хуст – наш дім.

Після резонансу свою відповідь опублікувала міська рада. Цитуємо текст без змін:

“Шановні хустяни !!!! Щодо ситуації з роботами на Замковій горі!!

Наразі стартувала робота з реалізації проєкту щодо реконструкції дороги, яка веде до руїн Хустського замку. Це спільний проєкт зі словаками, про це неодноразово повідомлялося на офіційному порталі міста і в місцевих ЗМІ. Для тих, хто не бачив, не чув і не читав є табло з паспортом об’єкта, що знаходиться у підніжжі Замкової гори, де все написано. Ознайомитися може кожен! Вся документація погоджена. А якщо для псевдо патріотів цього замало, то можуть прийти у міську раду і наочно ознайомитися з усіма дозвільними документами на реконструкцію дороги та вирубку дерев, яка передбачена цим самим проєктом”, – пише у публікації.

Однак залишається питання. Чому в Хусті раніше вирізали дерева на Замковій горі? Так, нова дорога потрібна, але якби ліс рубати почали лише зараз, ніхто б не робив галасу. Охоронець замкової гори говорив про якісь буревії… Цікаво, чому вони лише останнім часом почали ламати дерева на Замковій горі і за попереднього мера подібних “стихійних лих” не було?

Аби не було самовільних вирубок, у Хусті не треба, а просто необхідно сформувати комісію із активних людей, які б контролювали вирубки під час зведення дороги і не були причетними до влади!!! І цього слід вимагати! У обов’язковому порядку! Більше новин про Хуст і область читай у газеті «Закарпатські оголошення»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 23375zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)