Нардепам підвищать зарплату, але їм все одно далеко до хустського мера

Про підвищення виплат народним депутатм повідомив у соцмережі колишній віце-прем’єр-міністр України і міністр соціальної політики Павло Розенко. За його словами, зарплати багатьох депутатів і чиновників перевищать «сотні тисяч гривень».

  • Читай закарпатські новини у газеті «Закарпатські оголошення»

«Сьогодні активно розганяється “зрада” про виплату чиновникам одного з міністерств зарплат в сумах до 500 тис. гривень. Звертаю увагу, що збільшення зарплат міністрам та їх заступникам відбудеться по всіх міністерствах. Збільшення в середньому для топ-чиновників відбудеться в 3,5 – 5 рази», – зазначив він у дописі.

Згодом голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що інформація про підвищення зарплати нардепів до 100 тисяч гривень не відповідає дійсності. За його словами, зміна заробітної плати становить близько 3 тис. грн і пов’язана вона із підвищенням прожиткового мінімуму.

У будь-якому разі така зарплата є навіть малою, порівняно з тим, як заробляє міський голова Хуста, у якого одна з найбільших зарплат в Україні серед колег свого рангу.

Наприклад, за 2018 рік він задекларував 1 мільйон 121 тисячу 855 гривень зарплати.

27.06.2019 р. Володимир Кащук отримав 176 тисяч 340 гривень зарплати, 29.10.2019 р. – 118 тисяч 660 гривень, 10.12.2019 р. – 140 тисяч 684  гривень. Не будемо цитувати статки кожен місяць, адже незабаром має з’явитися повна декларація за минулий рік.  

Отже, як бачимо, суми набагато більші за ті, які отримуватимуть депутати Верховної Ради.

І це при тому, що середня зарплата освітян сьогодні становить 9 тис. грн. Ще один цікавий показник оприлюднив голова асоціації постачальників України Олександр Дорошенко. За його словами, на Закарпатті найнижча пенсія в державі. У той час як на початок жовтня середня пенсія по країні становила 3020 грн, у двох областях показники виявилися просто вражаючо низькими – на Закарпатті пенсія  складала – 2395 гривень, а в Чернівецькій області – 2394 гривні.

Повний текст читай у газеті «Закарпатські оголошення»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 23375zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)