Хустські чиновники не знають назву Мукачева. Як так?

Спочатку на вказівнику біля музею Словаччину перейменували у Словакію. Лише після розголосу в Інтернеті вказівник, зроблений за державні кошти замінили.

  • Читай закарпатські новини у газеті «Закарпатські оголошення»

А зараз мерія вихвалялася угодою з угорцями про туристичний маршрут «Соляний шлях». І знову при цьому допущено грубу помилку!

Невже при цьому хустські чиновники не знають, що назва Мукачева звучить не як «МУКАЧЕВЕ», а як «МУКАЧЕВО»!

Так власне його називали на Закарпатті завжди, але у 2017 році оскільки в урядових документах Києва писалося Мукачеве, аби повернути історичну назву, на засіданні Верховної Ради нардепи проголосували за те, аби місто називалося виключно МУКАЧЕВО!

Але до Хустських чиновників інформація за більше ніж два роки ще не дійшла… і на інформаційному стенді, встановленому у рамках проєкту «Відновлення туристичної привабливості історичного «Соляного Шляху», що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020” за фінансової підтримки Євросоюзу, на новому вказівнику біля реформаторської церкви  зобразили карту Закарпаття із назвою міста МУКАЧЕВЕ! Більше новин про Ужгород та область читай  у газеті «Закарпатські оголошення». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 23375. zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)