Дітям до школи доводиться йти через проїжджу частину і постійно наражатися на небезпеку через огорожу на тротуарі

До редакції МедіаХуст звернулася стурбована хустянка і зазначила, що дітям  до четвертої школи доводиться йти через проїжджу частину через те, що хтось встановив огорожу і загородив дорогу, якою раніше вони могли пересуватися по узбіччю.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Мова йде про колишній гуртожиток, який фактично знаходиться на вулиці Пирогова, але виходить на вулицю Керамічну.

«Дуже цікаво, чи то ж законно так обгородити гуртожиток парканом. В обхід тепер ходять в магазин, в школу. То типу тільки для еліти?! Там у одному з будинків живуть і неблагополучні сім‘ї, таке враження, що закрили від них. Але вони теж люди і страждають не лише вони. Так, там були вкрадені туї, але хай ставлять камери і дивляться хто то був!», – написала жінка.

Справді, чому діти повинні щоденно наражатися на небезпеку і пересуватися між автомобілями, а як «літають» деякі водії у Хусті – відомо всім!

Невже керівництву міста про проблему не відомо!? Хоча про безпеку дітей чиновники не дуже думають, адже прямо перед шостою школою після реконструкції центральної частини, незважаючи на зауваження з боку журналістів та деяких активістів, зробили стоянку! Хіба таке нормально?

zakarpatpost.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)