Іноземні туристи найбільше люблять Закарпаття

З початку 2019 року іноземці перетинали кордон України 10,6 млн разів.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

До нас почало приїжджати більше гостей із-за кордону. Зокрема, в останньому профільному звіті Всесвітнього економічного форуму конкурентоспроможність України експерти оцінили досить пристойно: у списку з 140 держав ми посіли 78-е місце, піднявшись із минулого року одразу на десять позицій.

Відтак, до бюджету надійшло понад 3,5 млрд податків від підприємств туристичної сфери.

Поки що повного звіту за 2019 рік немає, але ось що повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі за 2018 рік.

“Держприкордонслужба зафіксувала зростання числа туристів з неприкордонних країн, зокрема Європи: Іспанії – на 68%, Великої Британії – 47,3%, Литви – 23,4%, Італії – 15,4%, Німеччини – 13,3%, Франції – 9,2%, а також Індії – на 57,4%, Китаю – на 38,8%, Японії – на 38,3%, Ізраїлю – на 21,7% і США – на 19%. Прикордонний рух навпаки скоротився”, – зазначають у відомстві.

У Мінекономрозвитку також наголошують, що в число найпопулярніших для відвідування іноземцями областей входять Закарпатська, Одеська та Харківська (набуває роль центру ділового туризму) області. Українці ж найбільше відвідують Київську, Львівську, а також Полтавську, Черкаську та Дніпропетровську області.

Більше новин читайте у газеті «Закарпатські оголошення»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)