Дієтолог: Ми можемо обманути себе та інших, але не свій організм

 

Скільки треба пити води на добу, чи обов’язково снідати та як відучити дітей від фастфуду

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Зараз модно бути струнким, але не всім це вдається. Жінки експериментують із різними дієтами і в результаті вага залишається попередньою, але додаються проблеми зі шлунком.

Обкладинка свіжого номера газети «Ясно»

Що роботи? Які продукти варто їсти, а від яких краще відмовитися? Як привчати дітей до правильного харчування? Які головні міфи про їжу заважають українцям бути гарними, зоровими та мати хороше самопочуття?

Про це та інше читачам газети «Ясно» розповіла дієтолог Альона НЕКРАХА.

Як відображається на шкірі швидке схуднення і що робити?

Швидке та неправильне схуднення завжди дуже негативно відображається на шкірі. Вона може стати надто сухою, тонкою, особливо якщо йдеться про моно-дієту. І, звісно, якщо в раціоні не вистачає вітамінів та мінералів, шкіра ще й обвисати може. Я взагалі – противник дієт,  виступаю за правильне харчування, як спосіб життя. Тобто, якщо людина все робить правильно, якщо в раціоні присутні й білки, й жири, і вуглеводи, проблем не буде. Але, знову ж таки, про чудодійні пігулки потрібно забути. Їх не існує! Схуднути швидко не є правильно. Усе повинно відбуватися поступово.

Є така дієта, під час якої рекомендують їсти все, але пити соду. Чи може вона бути ефективною? Як стимулювати дітей правильно харчуватися? В Україні прийнято об’їдатися на свята,  вживати алкоголь. Організм часто після такого стресу дає збій. Що робити? Які очищаючі процедури для організму можете порадити закарпатцям?

Про це та багато іншого читайте у газеті «ЯСНО». У продажу із 6 грудня

  • Важливо! Із цього тижня газета «НЕДІЛЯ» стала «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)