Коли на Закарпатті будуть кладовища тварин

У лісах Закарпаття часто можна побачити трупи домашніх тварин, які туди просто викинули господарі. Таку ж жалюгідну картину можна спостерігати і на деяких стихійних звалищах.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Але найгірше, коли тіла колишніх улюбленців плавають у річках. Там же наразі земляки нерідко топлять маленьких цуценят та кошенят.

Такого немає в жодній з країн Європи, на яку ми так прагнемо рівнятися!

Немає і в великих містах України.

Наприклад, у Києві існує близько 50 кладовищ для тварин. Хоч вони й офіційно досі не є легальними, що не робить честі чиновникам, але на них можна побачити повноцінні могили, кращі, ніж у багатьох людей.

Там є огорожі, лавиці, могильні плити з фотографіями котів та собак, улюблені іграшки пухнастих друзів людини.

Ховають таким чином кияни і хом’ячків, і борсуків, і єнотів, і навіть риб та жаб.

Це справді правильний підхід до захоронень тварин.

У нас же навіть трупи корів нерідко просто закопують посеред поля, а свиней, які померли своєю смертю і яких ветеринари не змогли вилікувати, часто продають на м’ясо і інші це купують та їдять. Купити ветеринарну довідку про те, що тварина була зоровою – не проблема і це ні для кого не секрет.

Тож чи можна питання вирішити цивілізовано? Чи можуть закарпатці навести лад із похованнями, коли навіть не можуть впоратись із сміттям?

Неможливого немає! І прикладом цьому може слугувати столиця. Про те, як ховають домашніх улюбленців кияни читайте у газеті «ЯСНО»! У продажу із 6 грудня.

  • Важливо! Із цього тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)