Як дружини/матері роблять чоловіків психологічними імпотентами

Чому успіх чоловіка залежить від сексуальної енергії жінки

Чому часом не дуже гарні дівчата мають більше прихильників, ніж красуні? Чому жінка має ділитися з партнером енергією? Чому у парі успіх чоловіка багато в чому залежить від дружини? Чому через сексуальний голод руйнуються родини? Чому кожен партнер у ліжку жінки впливає на її життя?

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Ці питання зараз хвилюють дуже багатьох, але далеко не всі наважуються говорити про них вголос. Але проблеми не можна замовчувати. Їх треба вирішувати!

Сьогодні  найбільш хвилюючі питання, пов’язані із сексом, розкриває психолог і сексолог Олександра Міллер.

Як жінка «годує» своєю енергією чоловіка

Кожна жінка народжується з певними енергетичними можливостями. Від них залежить, як будуть її сприймати чоловіки.

Напевно у кожного з вас є такий наприклад, що до не дуже красивої дівчинки виявляють знаки уваги відразу багато хлопців, не помічаючи красунь. Все залежить від того, що у об’єкта їх захоплення багато жіночої енергії, і протилежна стать це прекрасно відчуває.

До того моменту, поки дівчина зберігає невинність, її енергія не витрачається. Саме першому чоловіку вона дарує її частину. Від того, скільки чоловік отримує цієї енергії, залежить його успішність. Не завжди виходить так, що перший коханець стає чоловіком. Тоді і другому, і подальшому дістається частина енергії. Є і хороші новини – цей ресурс можна заповнити, жінка відновлює свої резерви, однак протягом 7 років після статевого контакту продовжує дарувати частину енергії коханцеві.

Повний текст читай тільки в гезеті «ЯСНО»

  • Важливо! Із цього тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)