Закарпатця зарізав киянин, із яким вони пиячили в лісі

Чоловік не мав постійного місця проживання і перебивався випадковим заробітком та водився з безхатьками

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Торік у Києві вбили закарпатця. Чоловіка практично ніхто не шукав, а труп знайшов випадково місцевий мешканець.

Він лежав на вулиці Сосницькій.  На місце події прибула поліція, і правоохоронці приступили до пошуку вбивці та встановлення особи загиблого.

З’ясувалося, що приїжджого заробітчанина вбив киянин. Між чоловіками виникла бійка. Також вдалося дізнатися, що загиблим був 37-річний уродженець Закарпаття, який останнім часом мешкав у столиці, але постійного місця проживання в нього не було. До Києва він приїхав у пошуках заробітку і перебивався випадковими роботами.

«Встановлено, що під час розпивання спиртних напоїв між двома чоловіками сталася бійка. Сили виявилися нерівними, і від отриманих травм уродженець Закарпаття за кілька годин помер на місці», – розповіли в поліції.

Невдовзі вдалося вийти і на сліди вбивці. Утім затримати його виявилося не так просто, бо він також мешкав коли де заманеться. Фактично був безхатьком. І поки його шукали в одному районі Києва,  він встиг потрапити в поле зору правоохоронців і іншому – скоїв крадіжку. Там його і затримали.

«Ми встановили, що до злочину причетний 27-річний киянин. Згодом він зізнався, що побив чоловіка, тіло якого пізніше знайшли перехожі», – зазначили поліцейські.

Але й тут виник казус.

Повний текст читай тільки в гезеті «НЕДІЛЯ/ЯСНО»

  • Важливо! Із наступного тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)