Закарпатка побувала у країні, де танцюють священики, де є культ родини, а весілля гуде аж цілий тиждень

А ще тут у кафе зазивають підлабузники та всім «тикають»

Давня Еллада, античні міфи, Олімп, де жили грецькі боги, а зараз Афон, де мешкають сучасні монахи. Держава, яку вважають колискою цивілізації, хоч сьогодні й не та, якою була колись, але все ж надзвичайно цікава, може вразити туристів як мальовничими морськими краєвидами, так і традиціями. А чи знали ви, що в цій країні немає жодної атомної електростанції, що люб’язні греки незалежно від віку до всіх звертаються на «ти», що сюди щороку приїжджає більше туристів, ніж є місцевих мешканців.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Закарпатка Анна ПОПОВА нещодавно побувала у Греції і вирішила ексклюзивно поділитися незабутніми враженнями про поїздку із читачами газети «ЯСНО».

Що там варто побачити

Населення Греції трохи  більше 10 мільйонів, але щороку туди приїздять більше 17 мільйонів гостей із усього світу. Що ж так приваблює туристів? Передусім легенди, які вчать у школах кожної країни і які звучать дуже романтично. Тож на місця, довкола яких у міфах розгоратися події, багатьом хочеться поглянути на власні очі.

По-друге, країну омивають п’ять морів, там багато відомих курортів, можна відпочити практично будь-коли, адже зими як такої у Греції немає. Є просто сезон дощів, коли температура трохи прохолодніша. Крім того, там росте найбільший природний пальмовий ліс Європи. 80% Греції – гори. Саме тому майже всі місцеві річки – гірські,  вони трохи нагадують наші карпатсь­кі. А ще там багато таких історичних пам’яток, як Акрополь, Римська агора, Театр Діоніса, Храм Зевса Олімпійського і багато інших, а з січня по березень проходять неймовірні костюмовані яскраві карнавали, долучитися до яких мрія багатьох.

Побувати у Греції варто і на горі Афон. Зараз там монастирсь­ка країна у країні, як Ватикан. Але є одна важлива умова – це суто чоловіча територія, жінок туди не пускають!

Повний текст читай тільки в гезеті «НЕДІЛЯ/ЯСНО»

  • Важливо! Із наступного тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)