Закарпатець мав нагодувати генерала яйцями, але не прочитав інструкцію… і сталось непередбачуване

Полковник показав кулак і закричав: «Я двічі йому повторював! Як можна бути таким роззявою?»

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

А ви знаєте, що яйця можуть бути правильними і неправильними? Ні? Не чули ще про таке? А зі мною в армії трапилась така історія, що навіть генерал у таке повірив!

Служив я на Львівщині. Загалом на службу ніколи не нарікав. Хоч то були й не найкращі роки мого життя. Але й не найгірші.

Оскільки я, простий хлопець із закарпатського села, вмів добре готувати і косити, мені часто доручали таку роботу.

Та одного разу трапилася зі мною незвична пригода, яку не забуду ніколи. До нас мав приїхати з Києва генерал. Усі напружились, почали приводити все довкола до ідеального стану, мити, чистити. На кухню навіть привезли нову мініатюрну електричну плиту, багато продуктів – таких, що я взагалі бачив уперше в житті. Рідкісні сорти риби, ікру чорну і червону, дорогі коньяки…. Одним словом, керівництво дуже хотіло догодити генералу. Та раптом полковник зателефонував командиру роти і щось повідомив… я зрозумів, що мова йде про гостя. Командир сказав, що полковник просить не робити банкету до його приїзду і що готувати йому сніданок буду саме я. А щоб отримати інструкції, наказав іти до полковника.

Мене кинуло в жар від почутого. Я дуже перелякався. Адже якщо помилюся, від цього могли постраждати всі. Але в армії не сперечаються, тож я попрямував до полковника.

Повний текст читай тільки в гезеті «НЕДІЛЯ/ЯСНО»

  • Важливо! Із наступного тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)