Повинна жити заради сина! Хустянка Яна Кут потребує допомоги

Кожна жінка мріє про щастя материнства і про малесеньке щастя під серцем. Так було і з Яною Кут із Хуста. Але коли вона була на третьому місяці вагітності, їй поставили страшний діагноз – Лімфома Ходжкіна, це – рак лімфатичної системи.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Аби негайно почати лікування, медики запропонували молодій жінці перервати вагітність. Однак вона не погодилась і вирішила народжувати довгоочікувану дитину. Лише після появи на світ сина Яна почала активно лікуватися.

Малюкові зараз два роки і весь цей час його 29-річна мама бореться з раком.

Вона пройшла вже численні курси хіміотерапії, але щоб повністю одужати, потрібна пересадка кісткового мозку від нерідного донора та переливання крові. На жаль, в Україні такі операції не проводять. Провести пересадку погодилася турецька клініка, утім вартість її дуже висока. Для рідних така сума непосильна. До допомоги Яні підключаються рідні, друзі і навіть незнайомі люди.

Ви також можете підтримати хустянку, переказавши гроші на рахунок:

ПриватБанк

5168 7573 8753 6917

Яна Кубані (Кут)

Крім того, 13 грудня за сприяння Хустської міської ради та студентської молоді міста у Хусті пройде ІІІ зимовий благодійний бал, де збиратимуть кошти на реабілітацію онкохворих дітей.

Сподіваємося на вашу підтримку і милосердя!

Інформаційним партнером благодійного балу, що відбудеться у готельно-ресторанному комплексі «VIP» виступає газета “ЯСНО“.

До доброї справи активно долучаться волонтери з Мукачева, які дуже багато допомагають онкохворим дітям.

Тому звертаємося до всіх, у кого є можливість стати частиною ВЕЛИКОЇ ДОБРОЇ СПРАВИ!

Для проведення благодійного аукціону потрібні вироби хенд-мейду та картини. Від їхнього продажу можна зібрати чимало коштів, які підуть на лікування. Газета “ЯСНО” також представить свої лоти. Однак нам їх потрібно багато!

Тому закликаємо художників та умільців віддати хоча б по одній роботі на благодійність!

  • Важливо! Із наступного тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)