Дев’ятирічна Анюта мріє стати художницею, але вже чотири роки бореться зі страшною хворобою та її наслідками

Незабаром  Анюті має виповнитись 9 років… Але те, що за короткий час пережила ця мужня дівчинка, вистачило б на 10 життів.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Народилася вона 29 грудня 2010 року у селі Сокирниця Хустського району. Росла, як і інші діти, раділа життю, але тільки до 4 років.

Разом із однолітками пішла до першого класу, але відвідувати школу не могла, вчителі приходили навчати її додому, бо у 2015 році у Анюти Цьоки діагностували гостру лімфобластичну лейкемію.

«Що ми пережили за цей час – лише одному Богу відомо, – каже газеті «ЯСНО» мама дівчинки Галина. – Але донечка сильна і їй завжди понад усе на світі хотілося жити. Вона мріє малювати, стати художницею і ділитися з іншими власним теплом, передавати на полотні красу природи, квітів, навіть людських сердець… Увесь цей час нам було дуже складно, та нас постійно підтримували волонтери з Мукачева. Саме там у обласному дитячому онкогематологічному відділенні мені з донечкою доводилося проводити найбільше часу».

Дівчинка пройшла всі блоки хіміотерапії, але під час лікування захворіла ще й остеомелітом. Їй довелося  робили складну операцію на обидві ніжки і заново вчилася ходити.

Та, як кажуть, біда не приходить одна. Щойно організм тендітної дівчинки почав відновлюватись після виснажливого лікування, як грім серед ясного неба пролунало від лікарів страшне слово – «рецидив». Знову розпочалася боротьба – хіміотерапія з подальшою трансплантацією кістково мозку. Донором Анюти Цьоки виступив її рідний братик Юрко. Заради зцілення сестрички хлопчик був готовим на все, тому дуже радів, що хоч чимось може їй допомогти.

Зараз дівчинка на шляху до одужання, та їй щомісяця потрібно вводити дорогі препарати і для цього необхідні чималі кошти. Крім того, потрібна заміна тазостегнового суглоба  та операція з видалення грижі. У родини грошей на все не вистачає, адже лікується Анютка вже цілих чотири роки.

Ви можете допомогти дівчинці повернутися до повноцінного життя і здійснити її заповітну мрію, підтримавши її фінансово і переказавши кошти на рахунок мами:

ПриватБанк

4731219109558621

Галина Олександрівна  Цьока

Крім того, 13 грудня за сприяння Хустської міської ради та студентської молоді міста у Хусті пройде ІІІ зимовий благодійний бал, де збиратимуть кошти на реабілітацію онкохворих дітей.

Сподіваємося на вашу підтримку і милосердя!

Інформаційним партнером благодійного балу, що відбудеться у готельно-ресторанному комплексі «VIP» виступає газета “ЯСНО“.

До доброї справи активно долучаться волонтери з Мукачева, які дуже багато допомагають онкохворим дітям.

Тому звертаємося до всіх, у кого є можливість стати частиною ВЕЛИКОЇ ДОБРОЇ СПРАВИ!

Для проведення благодійного аукціону потрібні вироби хенд-мейду та картини. Від їхнього продажу можна зібрати чимало коштів, які підуть на лікування. Газета “ЯСНО” також представить свої лоти. Однак нам їх потрібно багато!

Тому закликаємо художників та умільців віддати хоча б по одній роботі на благодійність!

  • Важливо! Із наступного тижня газета «НЕДІЛЯ» стає «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)