Рак – не вирок! Дворічний Василько терміново потребує допомоги на реабілітацію після операції

Немає більшого горя в родині, ніж хвора дитина.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

У молодій родині Орисі та Василя Біроваш із Вишкова, що на Хустщині, сталося лихо – захворів маленький синочок.

У однорічному віці в нього діагностували рак нирки.

«У сина, коли він випорожнювався, ішла кров. Я не знала, що робити і звернулася до Хустської райлікарні, – каже Орися. –  Нас направили в Мукачево – до обласної дитячої лікарні. Там поставили страшний діагноз – рак нирки. Ці слова пролунали у вухах, наче страшний вирок. Я не відчувала землі під ногами, здавалося, що планета зійшла з орбіти… очі заливали сльози».

Біда ще і в тому, що в родини немає помочі ні від кого. Обоє батьків Василька – сироти і в страшну мить опинилися сам-на-сам зі страшним лихом.

«Лікування зараз дороге, а де взяти гроші… ми не мали. Справа в тому, що в нас троє дітей. Василько має шестирічного братика та п’ятирічну сестричку. Тому чоловікові весь цей час, поки я перебувала в лікарнях із малим,  довелося залишатися з двома старшими. Працювати ми фактично обоє не могли», – зізналася жінка.

Випробування тривали цілий рік. Трохи грошей зібрали у Вишкові люди, трохи в церкві…. але коштів все одно не вистачало і не вистачає.

У листопаді 2018 року Василькові зробили операцію в Києві у інституті раку. А після цього вже в Мукачеві він пройшов 10 блоків хіміотерапії.

Із жовтня хлопчик із мамою вдома. Але для того, аби він одужав, потрібна ще реабілітація, треба постійно приймати ліки, потрібне спеціальне харчування, навіть памперси. Зараз Василькові два роки. Сім’я намагається з усіх сил підтримувати сина, робить все можливе, аби він виріс здоровим і щасливим. Та коштів для повного зцілення не вистачає.

Тому в кого є можливість, просимо допомогти і переказати кошти на рахунок:

ПриватБанк

4149 4991 2903 3245

Біроваш Василь Васильович

Крім того, 13 грудня у Хусті пройде ІІІ зимовий благодійний бал, де збиратимуть кошти на реабілітацію Василька.

Сподіваємося на вашу підтримку і милосердя!

Інформаційним партнером благодійного балу, що відбудеться у готельно-ресторанному комплексі «VIP» виступає газета “ЯСНО“.

До доброї справи активно долучаться волонтери з Мукачева, які дуже багато допомагають онкохворим дітям.

Тому звертаємося до всіх, у кого є можливість стати частиною ВЕЛИКИЇ ДОБРОЇ СПРАВИ!

Для проведення благодійного аукціону потрібні вироби хенд-мейду та картини. Від їхнього продажу можна зібрати чимало коштів, які підуть на лікування. Газета “ЯСНО” також представить свої лоти. Однак нам їх потрібно багато!

Тому закликаємо художників та умільців віддати хоча б по одній роботі на благодійність!

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)