Сумні новини про Василька Легача з Хустщини. Волонтери просять всіх про молитву!

“Не встигли трошки порадіти і знову погані новини! У Васі знову піднялась температура, перевели в реанімаційне відділення. Просимо ваших молитв!”, – написали волонтери спільноти  Золоте серце – благодійна ініціатива.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076

Нагадаємо, що кілька днів тому ми отримали оптимістичні новини про стан здоров’я Василька Легача із лікарні в м. Стамбулі (Туреччина) від волонтера, Дворниченко Светлана яка з самого початку з дівчатами взяли під опіку Ваську!

Ось що написали у спільноті:

“Обожнюю повідомляти хороші новини! Вчора розмовляли з дядьою Васі Легача по телефону. Нарешті лікарям вдалось стабілізувати стан Василька! Навіть незначне полегшення для нього радує нас надзвичайно, адже він переніс дуже важкий кризовий момент! Просто не могла знайти слів, щоб описати весь жах, через який йому довелось пройти. Добродії з України, що провідували його в лікарні, розповідали про всі фізичні страждання, які мужньо подолати неможливо. На день йде пачка памперсів, які постійно змінюють, щоб не було пролежнів, кровить, нічого не їсть, температурить та плаче від болю навіть не відкриваючи очей. І так декілька днів підряд. Вже готувались до різного… І ось нарешті аналізи у Васі покращились! Сподіваємось і віримо, що далі він піде тільки на поправку!!! Крім того, хочемо повідомити, що нарешті борг перед клінікою на суму 16 318,13 євро вдалось закрити! Це все завдяки спільним зусиллям всіх добродіїв, які не переставали боротися за життя маленького хлопця, підтримували, молились, проводили безліч акцій, провідували в клініці і допомагали навіть з-за кордону! Українці не перестають дивувати і радувати! Таке єднання у допомозі чужій дитині -це найкращий приклад людяності і патріотизму! Дякуємо вам за все!!! Зараз Васькові потрібний особливий догляд, з яким 70-ти річний дядя впоратися не може. Для цього запросили доглядальницю з іншої клініки, що опікується немічними. Це коштує 1000 у. о. на місяць. Також потрібні кошти на оплату юридичних послуг, адже у Васі на днях закінчується термін дії візи. Стан мами повністю змінився. Про всі події того злощасного дня, коли намагалась накласти на себе руки та завдати шкоди Васі, абсолютно нічого не пам‘ятає. Зараз знаходиться під наглядом спеціалістів в психіатричній клініці, але в повній свідомості і адекватно реагує. Біля 3 місяців вже нічого не вживала, і чути не хоче про алкоголь. Сподіваємось, що так буде і далі. А ще віримо, що надалі зможемо повідомляти вам тільки приємні новини! Спасибі всім, хто підтримує!!!

Кошти на лікування Василька кожна пеказати на рахунок:

ПриватБанк,
5168742728836770 Дворниченко Світлана Іванівна- волонтер.

Сподіваємося на вашу підтримку і милосердя!

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)