Стало відомо, хто насправді ремонтував у Хусті золотий місток

Широкого резонансу та обговорення набула нещодавня публікація «Чарівний» місточок у Хусті».

  •  Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Коротенько нагадаємо про що мова, пише «Дзеркало Закарпаття».

До редакції звернулися жительки вул.Визволення, що в місті Хуст. Ось текст звернення.

«Ми, жительки вулиці Визволення у Хусті, звертаємося до Вас щоб допомогти повернути наші кошти що були зібрані на вулиці на ремонт пішохідного містка. Коли місток обвалився, то збирали кошти з кожної хижі, а потім нам стало відомо, що кошти на ремонт містка виділила міська рада і декому повернули, а декому не повернули. А місток з пішохідного превратився у автомобільний по якому їздять «ізбранні», що встановили загороджувальний шлагбаум і ключі держать у себе, бо вони більше грошей здали на ремонт. Як так? коли гроші йшли з бюджету а нам не повернули те що збирали. Куди нам ще звертатися?Просимо допомогти повернути наші гроші», — зазначили у своєму зверненні жителі Хуста.

На жаль, автори звернення констатували, що реакції з боку місцевої влади на опубліковану замітку немає, кошти повернуто не всім, а окремі депутати Хустської міської ради, котрі в соціальних мережах коментували статтю та «грозилися» звернутися до міського голови Кащука В.П. з відповідним депутатським запитом по цьому питанню, принишкли.

«Напевно, не обійшлося без «долі», — з сумом іронізують читачі.

Натомість, редакції «Дзеркала Закарпаття» вдалося отримати декілька цікавих документів, які у цьому контексті пропонуємо читачам для ознайомлення.

ВІДЕО: Підслухано Хуст

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)