Чому в Хусті так люблять понтуватися

Хуст є справжнім рекордсменом у області за понтами. Столиця Карпатської України звучить гордо, бо жодне інше місто в області столицею, нехай навіть одноденної держави, на Закарпатті не було.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Хуста, або передплатіть на своїй пошті!

І про це хустянам нагадують на кожному святі, на кожній події, що проходить  у місті.

А ще людям постійно говорять про реконструкцію центру. І звучить це так піднесено, так помпезно, що мешканцям міста зробили подарунок… а не просто хтось виконував покладені на нього обов’язки за гроші не міської казни, а з державного бюджету України.

І в ці казки люди вірять. А хто намагається сказати, щось не так, одразу атакують камінням… щоправда словесним, однак кидають його з особливою жорстокістю. Найчастіше ті, хто приближений до представників влади.

І звучать ці напади дуже переконливо просто через те, що десятиліттями у місті взагалі нічого не робилося, тож той мізер, що зараз Хуст має, завдяки рекламі чиновників, виглядає космічним досягненням…

Ще в Хусті люблять хвалити владу за те, що місто стало одним з переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». І озвучують це так, що Хуст зараз – одне із семи чудес України. Цікаво, яких саме. По-перше, чомусь при цьому всі забувають, що матеріали на конкурс подав представник агенції «Хуст – Європа – Центр» Юрій Потрогош. Якби не він, чудес би не було. Крім того, голосування проходило в електронному вигляді. І те, що місто набрало найбільше голосів – заслуга сайтів «Медіахуст» та «Дзеркало Закарпаття», де чи не щодня з’являлися публікаціями із закликами проголосувати за Хуст. Однак жодна людина наразі про це не згадує!

Тож чому Хуст так любить вихвалятися? А насправаді чи є чим?

Про це та багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

У продажу з 26 липня.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)