Чому в Хусті лисіє Замкова гора

Про це та багато іншого газеті «Неділя Закарпатські новини» розповіла адвокатка Наталія ДУБЧАК.

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»
  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

Страшні вирубки лісів на Закарпатті. Чи доводилося позиватися з тими, хто нищить Карпати? І що можете сказати про вирубки на Замковій горі в Хусті?

Справ по вирубці лісів у мене не було. Я не всюдисуща і все фіксувати не встигаю фізично. А от з приводу дерев на Замковій горі у Хусті, то десь рік тому мною було зафіксовано несанкціоновану вирубку значної кількості дерев. Було викликано слідчо-оперативну групу, подано звернення. На жаль, його проігнорували і в подальшому ми з командою зверталися, щоб було скасовано постанову щодо закриття кримінального провадження. Замкова гора, на якій розміщено історичну цінність – сам замок, а також кладовище – це не те місце, де можна комусь втручатися в екологію і проводити вирубки. Не дай Бог, можуть бути зсуви. Зараз поки що проводяться розслідування, кількість зрізаних дерев не облікована. Багато хто говорить, що їх знищив буревій, але ніякого буревію тоді не було і якщо добре оглянути місце, на пнях видно зріз.

Від аварій ніхто не застрахований. Ситуацій на дорозі може бути багато, але якщо винуватець намагається перекласти вину на жертву, як діяти?

Питання домашнього насилля. У області таке є. Але чи звертаються до адвокатів за захистом, адже в суді жертва просить суддю вибачити свого ката і запевняє, що вони вже помирились.

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 19 липня.

zakarpatpost.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)