Як у Хусті обирали найкрасивіших дівчат. ФОТОРЕПОРТАЖ

19 травня у Закарпатському обласному театрі драми та комедії в Хусті пройшов конкурс краси «MISS STATUS – 2019».

За корону найвродливішої дівчини змагалися 10 учасниць: Тетяна Шпряха, Ганна Шимоня, Наталія Щадей, Наталія Катринець, Ірина Якубець, Олеся Білецька, Мирослава Вовчок, Ангеліна Волощук, Ніколетта Пелехач, Орися Савчук (м. Рівне).

На красунь чекали три виходи: у вишиванках, у купальниках та у вечірніх сукнях. Інтелектуальних та творчих конкурсів між ними не було. Однак аби потрапити на сцену, їм довелося пройти кастинг та навчання.

У перервах глядачів розважали танцювальні колективи Хуста, місцеві виконавці та спеціальні гостя – співачка Ксанті, яка до того ж була членом журі.

Дружні настанови та теплі слова вітань прозвучали для дівчат і з вуст іншого члена журі – Наталії Ворошилової, яка входить до 50 найкрасивіших і найуспішніших жінок України 2018 року.

Відтак кожній дівчині було присвоєно якийсь титул. Приз глядацьких симпатій отримала Ніколетта Пелехач з Велятина Хустського району, другою віце-міс стала Ганна Шимоня з Хуста, першою віце-міс – Тетяна Шпряха з Мукачева.

Привітала всіх учасниць і присутніх на конкурсі видавець журналу «Статус» Маріанна Джуга. Саме вона коронувала «MISS STATUS – 2019». І нею стала Наталія Катринець із Бороняви, що на Хустщині.

Кожна конкурсантка отримала призи від спонсорів. А також дівчата поїдуть в Угорщину та Австрію, а переможниця стане учасницею всеукраїнського конкурсу краси.

zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)