Олександр Гаврош презентував хустянам власні книги, розповів про видання для дітей та співпрацю з театром

Сьогодні у Хустській міській бібліотеці відбулася творча зустріч із письменником, драматургом та журналістом Олександром Гаврошем з Ужгорода.

Модератор події – директор  бібліотеки Вікторія Курденко провела вечір у формі інтерв’ю з автором.

Сам Олександр Гаврош розповів про свої книги, журналістську діяльність та роботу в театрі.

«Починав я шлях у літературу з поезії. У нашому класі були аж три поети. Пишуть переважно ті, хто любить читати. Письменник – це в першу чергу читач», – наголосив він.

За словами Олександра Гавроша, люди умовно діляться на дві категорії: ті, хто читає і ті, хто дивиться телевізор і в результаті ті, хто читає, керують розумом тих, хто «зависає» на телевізорі.

Наразі письменник віршів не пише, працює над прозою.

«Я видав близько 30 книжок, пишу в різних жанрах. Саме у цьому році минає 15 років із того часу, як я видав першу книжку», – зізнався він.

Також ужгородець поділився думками про свої перші поезії, еротичні вірші, які писав у минулому, підняв актуальні для журналістики питання.

Глядачі мали змогу побачити трейлер до фільму «Іван Сила», знятого за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» та уривки з екранізації його твору «Пригоди тричі славного розбійника Пинті».

Крім того, гість поділився думками про співпрацю з Закарпатським обласним театром драми та комедії, який запрацював у Хусті, зокрема говорив про нову виставу, яка побачить світ до 80-річчя Карпатської України і з якої власне розпочнеться нова сходинка акторів у новому приміщенні відреставрованого театру.

mediakhust.net

 

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)