Стало відомо, кого з мешканців Хустщини нині було нагороджено державними відзнаками

У середу, 19 грудня, у Колонній залі облдержадміністрації керівник області Геннадій Москаль вручив відзнаки 28-ми закарпатцям, удостоєним державних та обласних нагород.

Про це повідомила прес-служба Закарпатської ОДА.

Так, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили голову правління Хустської територіальної організації глухих Закарпатської обласної організації Українського товариства глухих Ірину Везир.

Почесне звання «Заслужений працівник культури України» було присвоємно викладачеві Сокирницької дитячої школи мистецтв Івану Мішку, «Заслужений вчитель України» – учительці Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Ользі Сабадош.

Ці люди протягом тривалого часу працювали на благо Закарпаття, втілювали соціально значущі проекти, відзначалися активною громадською діяльністю, робили вагомий внесок у розвиток своїх галузей виробництва та виховання підростаючого покоління, займалися благодійництвом. Цього року за кількістю нагороджених на державному та обласному рівнях Закарпаття встановило своєрідний рекорд, за яким стоять виключно якісні показники роботи краян.

Крім того, як раніше повідомляв mediakhust.net, орденом «За заслуги» ІІ ступеняи було нагороджено Хустського міського голову Володимира Кащука.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)