Москаль, у якості Миколая, вручив Кащуку орден «За заслуги» ІІ ступеня від Президента

У середу, 19 грудня, у Колонній залі облдержадміністрації керівник області Геннадій Москаль вручив відзнаки 28-ми закарпатцям, удостоєним державних та обласних нагород.

– Ви були успішними у своїй праці, і це не могло залишитися непоміченим, – наголосив Геннадій Москаль. – Радий, що стільки талановитих, працьовитих і висококваліфікованих закарпатців відзначені на найвищому державному та обласному рівнях. Це справедливі нагороди, а ваша праця – гідний приклад для наслідування!

Про це повідомила прес-служба Закарпатської ОДА.

Отже, відповідно до Указу Президента України, за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Хустського міського голову Володимира Кащука.Відзнаку йому вручив Геннадій Москаль.

– Приємно, що працю стількох земляків побачили і оцінили на належному рівні, – зазначив Хустський міський голова Володимир Кащук. – Це визнання нас як людей, які творять історію. У свою чергу, від імені усіх присутніх я хочу подякувати голові обласної адміністрації за плідну системну роботу і співпрацю, яку ми відчуваємо протягом останніх трьох років, побажати міцного здоров’я, Божого благословення на подальші звершення у розбудові Закарпаття!

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)