У Хусті в новому супермаркеті продають заражену печінку від мукачівського виробника

У соцмережі “Фейсбук” користувач Ivan Tymoshyk опублікував інформацію, щодо небезпечної курячої продукції у місті Хуст.

Про це пише сайт khustnews.in.ua.

“Сидел и думал как начать этот пост, так и не придумал, начну по простому. ВНИМАНИЕ!!!!! ОПАСНО!!!! По стечению жизненных обстоятельств мы с женой живем на Закарпатье. 12.11.18 мы с женой пошли в один из не маленьких магазинов города. Не просто магазин это сеть магазинов. Купили куриной печени, решили себя по баловать чем то вкусненьким. НЕ Получилось… Если бы не внимательность жены,мы бы таки по лакомились. То что вы видите на фото, это куриная печень с «Кокцидиозом»! Кому интересно посмотрите что это и чем чревато употребление такой печени в пищу. А поставщиком данной курятины является фирма далеко не из последних «Світ м‘яса». Вот так вот нас осознано травят. Так что будьте внимательны что покупаете в магазинах…”, – йдеться у дописі до світлин.

Додамо, що в цьому супермаркеті ціни на порядок вищі, ніж були в тому, що знаходився там раніше і його роботою хустяни вкрай невдоволені.

Для довідки

Кокцидіоз (також кокцидоз) — протозоонозне інфекційне захворювання. Вражає в основному птахів і гризунів, рідше копитних. Розрізняють гостру і хронічну форми. М’ясо тварини, хворої кокцидіозом, після ретельної термічної обробки людині можна вживати без шкоди для здоров’я. Однак включати в їжу серце, печінку і нирки зараженої тварини не варто. Незважаючи на те що термічна обробка дозволяє усунути паразитів, все ж наявні на органах дефекти роблять їх вживання не дуже приємним.

zakarpatpost.net


Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)