За чашкою кави та під звуки гітари. У Хусті пройшов БАРДвечір вражаючого формату

Цими днями у ліричній єдності музики і поезії злилися грайливі акорди гітари і глибокі тембральні голоси на хустському міському БАРДвечорі.

“Якщо минулого року ми проводили літературний пікнік на березі річки, то цьогоріч погодні умови продиктували зовсім інший формат неформального музично-літературного дійства – за філіжаночкою кави-чаю у затишній кав’ярні (“Театрал”)”, -зазначає організатор вечора письменниця, заступник голови ЛМО “Верховинська плеяда” Олеся Чепелюк.

Наші хустські барди вразили своєю несхожістю і душевною спорідненістю водночас. Пісні Вікторії Сливки розкривають глибокий філософський зміст про сенс буття, людські цінності, пошуки себе у цьому світі.

Бард Сергій Маслов – актор Закарпатського обласного театру драми та комедії – людина, яка не тільки вміє підняти настрій запальною музикою, але й змушує поглянути на життя як на дарунок Бога, який не варто марнувати. Справжнім відкриттям для багатьох присутніх стала місцева співачка Ольга П’ятаєва.

Художник за фахом, проте музикант за покликанням, пані Оля зачаровує глибиною виконання відомих і не зовсім пісень, на багато з яких створює власні кавер-версії. Родзинкою вечора стали запрошені гості із Мукачева – співачка Марічка Іваниця та бард Олександр Поршнєв, які злились у творчому тандемі в музично-поетичній програмі “Мовою душі”.

Й справді, заговорили мовою душі під акомпанемент гітари поезії пані Марії, заспівав щирим бардівським серцем український кримчанин – пан Олександр. Подібно натягнутій струні гітари, не могла не сколихнутися струна душі кожного із слухачів бардівського дійства, тому, прогнозуємо, подібний формат мистецького відпочинку цілком має місце на існування.

Олеся ЧЕПЕЛЮК

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)