Чому досі у Хусті не заборонили виступи цирків із дикими тваринами?

Цими днями до Хуста завітають циркачі. Здавалося б. дітям радість та й дорослим потіха. Утім мало кого з хустян цікавить, чи будуть використовувати під час виступів дикі тварини.

Артисти справді обіцяють феєричне дійство, у програмі про тварин – ні слова. Та й мова піде не саме про цей цирк, а про захист тварин загалом.

Справа в тому, що в Мукачеві мерія першою в Україні заборонила виступи цирків із дикими тваринами. Слідом за нею це зробили в Ужгороді.

Тож зараз Хуст – єдине з великих міст області, де досі дозволено розміщення пересувних та інших мобільних цирків з тваринами.

Ужгородці добивались дозволу від міської ради за допомогою роботи активістів та завдяки збору підписів. Вони розмістили на сайті мерії електронну петицію.

Хустяни позбавлені навіть такої можливості. Хустська міська рада не дає шансу мешканцям міста висловлювати свою позицію за допомогою електронних петицій.

Тому закликаємо хустян бути активними, зробити бодай письмове звернення, зібрати підписи і долучитися до доброї справи правозахисників та зоозахисників, волонтерів та всіх небайдужих мешканців міста!

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)