Земельний дерибан по-закарпатськи: який найкращий подарунок отримали хустяни до дня міста

Депутати Хустської міської ради від ВО «СВОБОДА» звертаються до хустян з проханням не дозволити дерибан землі

З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановні хустяни!

13 травня місто відзначило черговий день народження.

До Дня міста мер В. Кащук підготував нам, хустянам, подарунок – масове виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову. Щоправда такий подарунок стосуватиметься не всіх. З 800 вільних земельних ділянок, на сесію міської ради 18.05.2018 року, мерією запропоновано виділити 579, або більше 70 відсотків від всіх вільних земельних ділянок під забудову на території міста Хуст. Багато з вас чекали такого дня роками, а дехто десятками років. Та більшість з вас не знайде себе в даному списку. Питання – чому?

Відповідь очевидна. Міськрада та мер В. Кащук не бажають проводити розподіл земельних ділянок прозоро. Списки громадян, які перебувають в черзі на отримання земельної ділянки є закритими навіть для нас, депутатів. Надаючи нам різного роду відписки, керівництво міськради робить все можливе для того, щоб хустяни не могли захистити свої права та інтереси.

Заявляємо!

Ми, депутати фракції ВО «Свобода» в Хустській міській раді, виступаємо за те, щоб виділення земельних ділянок жителям міста проводилося по черзі, яка на сьогоднішній повинна бути сформована по даті надходження заяв, що повністю відповідає Положенню «Про умови реєстрації заяв громадян та порядок надання вільних земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва на території Хустської міської ради», затвердженому рішенням № 1951 сесії міськради від 12.06.2015 року.

Наголошуємо!

Ми за те, щоб родини учасників АТО та бойових дій, багатодітні сім’ї, родини, які справді потребують покращення житлових умов отримали довгоочікувані земельні ділянки під забудову. Нажаль, прикриваючись прізвищами осіб з таких родин, міськрада, на чолі з В. Кащуком, запропонувала свій варіант розподілу вільних земельних ділянок. Так, в списках громадян, яким запропоновано надати земельні ділянки на сесії 18 травня, пільгових категорій осіб, які мають позачергове або першочергове право на їх отримання є менше 100 чоловік, або менше 17 відсотків. Це при тому, що наведеним вище Положенням передбачено не менше 50 відсотків.

Ми, разом з вами маємо змусити міську владу поважати кожного хустянина.

Ми, разом з вами маємо виступити проти «дерибану» землі міською радою.

Закликаємо всіх, хто перебуває в черзі на одержання земельних ділянок роками, особливо тих, хто перебуває в загальній черзі, але не є в списках осіб на сесію 18 травня, заявіть міській раді та міському голові В. Кащуку, що махлювання із хустським землями не пройде.

Ми не можемо допустити ситуації, коли в списках осіб не має вас, тих, хто чекає на виділення земельної ділянки роками, а, натомість, є особи, які подали такі заяви декілька місяців тому.

Закликаємо всіх:

  1. Невідкладно йти в міськраду та вимагати від міського голови В. Кащука включити вас в проект рішення сесії міськради на 18 травня, яким виділятимуться земельні ділянки. Перебуваючи в міськраді вимагайте письмового, звертаємо вашу увагу, письмового підтвердження про те, що претензій до поданих вами документів не має. Це надасть можливість вам зробити відповідну заяву безпосередньо на сесії міськради 18 травня, а нам депутатам внести відповідні зміни в проект рішення, запропонований міськрадою.
  2. В разі відмови, або обіцяння, що це буде зроблено на наступній сесії міськради, пам’ятаючи, що залишається менше 300 вільних земельних ділянок під забудову, звертайтеся до правоохоронних та судових органів за захистом порушених прав.

НЕ МОВЧІТЬ!

ПРИЙДІТЬ НА СЕСІЮ МІСЬКОЇ РАДИ 18 ТРАВНЯ!

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ, ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ СВОЄЇ РОДИНИ, АДЖЕ

МИ НА СВОЇЙ, БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ!

Депутати Хустської міської ради від ВО «СВОБОДА»

М. Аннишинець

Н. Дубчак

Р. Роман

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)