Легка нажива? Чому двоє хустян обікрали роботодавця?

У Хусті двоє чоловіків скоїли крадіжку зі складу, в якому працюють вантажниками. Крадіїв на місці злочину затримав завідувач підприємством  та викликав правоохоронців. За фактом цієї крадіжки хустські слідчі відкрили кримінальне провадження

Вночі 24 квітня, о 00:10, до чергової частини  Хустського відділу поліції звернувся із заявою приватний підприємець, який повідомив про крадіжку з його магазину будівельних матеріалів.

Справою зайнялись місцеві правоохоронці, які встановили, що крадіжку металевих труб та арматури  з магазину скоїли двоє працівників того ж товариства. Ними виявилися місцеві жителі Хуста,  віком 33 та 34 років, які  працюють   вантажниками.

Поліцейські  з’ясували, що чоловіки протягом дня  наперед готувались до вчинення крадіжки, віднесли до огорожі території  39 металевих арматур та 4 труби, а вночі повернулись  і викрали їх.

За фактом таємного викрадення чужого майна  поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Крадене майно поліція повернула  потерпілому. Слідство триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)