На Хустщині закоханий Ромео пішов гуляти з дівчиною і забув повернутися. Рідні забили на сполох

На Хустщині поліція  розшукала підлітка, який пішов гуляти й пропав

Співробітники  Хустського відділу поліції розшукали  15-річного хлопця, який пішов з дому гуляти з дівчиною і не повернувся. З неповнолітнім було все гаразд, за його словами він гуляв цілу ніч містом.

Про це повідомила Закарпатська поліція.

Сьогодні, 17 квітня  о 00:05  до Хустського  відділу поліції звернулася місцева мешканка із заявою про те, що напередодні ввечері  пішов  з дому та не повернувся  її 15-річний племінник, з яким проживають разом.

Співробітники ювенальної превенції спільно з слідчо-оперативною групою відділу поліції, які прибули на виклик, з‘ясували, що хлопець ввечері пішов з дому гуляти і досі не повернувся.

Поліція шукала хлопця всю ніч, вже на ранок його місце знаходження було встановлено. Як повідомили, в поліції хлопець гуляв з дівчиною, а після — з товаришем містом. Телефон  його розрядився, тому з ним і не було зв‘язку. Додому вирішив не повертатися, а дочекавшись ранку, пішов на навчання до ліцею.

Життю та здоров’ю хлопця нічого не загрожує. З ним працівники ювенальної превенції вже провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)