У Хусті немає навіть міських маршруток. Але зате може бути аеропорт

Цікаво, для кого в Хусті вирішили лобіювати питання щодо аеропорту, адже і місті немає навіть нормального громадського транспорту.

Крім того, за словами Геннадія Москаля, Хустський район найбідніший в Україні.

Сьогодні в рамках робочої поїздки Закарпаття відвідав міністр інфраструктури Володимир Омелян, який побував у трьох містах області, аби визначити перспективи розвитку регіональних аеропортів, а також проінспектував стан доріг міжнародного та місцевого значення.

– Ми розглядаємо можливість переконання як уряду, так і парламенту, щоб наступного року розпочати цільове фінансування нових злітних смуг в Україні, – зазначив Володимир Омелян. – За нашим баченням, яке було нещодавно підтримано представниками чотирьох парламентських комітетів, це має бути мінімум 10 млрд грн. щороку протягом чотирьох років, аби ми змогли у найближчий час ввести в дію близько 20-ти злітних смуг по всій Україні. Щоб кожна область мала можливість забезпечити авіаційне сполучення як в середині України, так і на міжнародних напрямках. Тоді постане питання ще одного летовища на Закарпатті, це може бути або Хуст, або Мукачево. Але сьогодні ми спрямовуємо всі зусилля на відновлення регулярних рейсів між Київом та Ужгородом, та Ужгородом і Братиславою, а можливо ще з іншим містом.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)