У центрі Хуста замість Монумента Слави побудують величезний супермаркет із підземним паркінгом на 2 тисячі місць. ПРОЕКТ

Доля скандального Монумента Слави в Хусті вирішена. Оскільки він занадто великий та займає чималу ділянку центральної частини міста, замість нього встановлять два мініатюрні. Розташовуватимуться вони ближче до адмінбудівлі Хустської районної ради. На самому ж місці Монументу  уже цього літа почнуть будувати сучасний супермаркет.

У висоту він буде семиповерховим, а внизу два поверхи займатиме підземний паркінг. Оскільки автомобілів у місці багато, а стоянок немає, тепер питання буде вирішено комплексно. Розраховано паркінг на 2 тисячі машин.

Забудовником є один з міських чиновників. Оскільки депутати райради не хотіли віддавати об’єкт на баланс міста, він виграв Верховний суд і тепер земля є його власністю.

Чутки про те, що на місці пам’ятника хочуть побудувати супермаркет ширилися Хустщиною давно. Особливо вони були популярними серед депутатського корпусу районних народних обранців. Вони з піною в роті відстоювали Монумент, лише б у Хусті не з’явився ще один супермаркет. Питання паркінгу їх хвилювало менше всього, адже автомобілі вони звикли залишати там, де їм самим подобається.

Проте нова споруда буде дуже гарною, сучасною і дійсно європейською. Новий господар ділянки у замовив проект у швейцарському архітектурному бюро, матеріали для будівництва постачатиме виключно з Німеччини,  а будівництвом займатиметься фірма з Австрії.

На фасаді буде встановлено велетенське табло, на якому відображатимуться найкращі архітектурні пам’ятки Хуста – у тому числі – і сміхотворна кам’яна брила, що знаходиться біля міської сцени. Щоправда, картинка буде збільшена у 15 разів, аби її добре було видно з великої відстані.

Але ви ж розумієте, що сьогодні – 1 квітня і mediakhust.net вирішив трохи посмішити та розвеселити вас цією новиною.

Смійтеся на здоров’я, бо сміх продовжує життя.

Нехай у вашому житті будуть лише гарні і позитивні новини.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)