Хустський Арнольд Шварценегер розповів про знайомство з Вірастюком

Роман ЗАЖИРКО: «Найважчим супротивником людини завжди є вона сама»

Сьогодні бути гарним модно. Багато хто ходить у спортзали і накачує м’язи лише для того, аби мати привабливу зовнішність. Проте є люди, які займаються спортом професійно. Більше того, вони навчають цього інших.

Сьогодні гостем закарпатської газети «НЕДІЛЯ» є Віце-президент Глобальної Федерації Силового спорту, Президент KFPS Закарпатської області, голова Хустського осередку Федерації Стронгмену України Роман ЗАЖИРКО.

Він розповів про власні екстремальні захоплення, дружбу з найсильнішою людиною світу Василем Вірастюком, про здобутки закарпатських силачів та багато іншого.

Пане Романе, Ви знайомі з Вірастюком…  Що можете про нього розказати? Як ви познайомились?

Ми не просто знайомі, ми друзі, у нас чудові стосунки. Розповідати про Василя Вірастюка можна годинами. Він неодноразово здобував титул найсильнішої людини світу, він – людина-легенда, яка відома на всій планеті, велика людина з великим серцем, відмінний батько, активний спортсмен, який досі підтримує себе у прекрасній формі, надихаючи своїм прикладом інших. Крім того, це шоумен, актор ( знявся у фільмі «Іван Сила» присвяченому нашому земляку Кротону Фірцаку, зігравши Велета).  До речі, людина з хорошими вокальними даними (записав кілька спільних пісень у зіркових дуетах ), і родзинкою Вірастюка є його суперкруте почуття гумору! От завдяки залізному спорту та фантастичному почуттю гумору ми і познайомились.  Я знаю Василя вже дуже багато років, він мене порівняно недавно, але це не заважає нам спілкуватись, бути друзями та співпрацювати. Говорити про нього поза очі не хочеться. Під час чемпіонату світу зі стронгмену в Хусті, який пройде 12 травня, де він буде присутній і виступить  головним суддею, він сам про себе все розповість.

Детальніше читайте у неділю на: zakarpatpost.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)