Чому в Хусті стає нормою паркуватися на тротуарі?

Позаду Монументу Слави в Хусті – безкоштовний паркінг. Там ні пройти – ні проїхати. Звичайно, багато хто обурюється, адже машини перекрили шлях пішоходам. Але…

 У Хусті водії справді не мають місця, де можна залишити автівки. Проблема не сьогоднішня   і вона не вирішується із року в рік.

Колись хустяни отримали надію, що в місті запрацюють аж три паркінги. У мерії запевняли, що на найбільшій стоянці, біля податкової, можна буде розмістити не менше 300-400 автомобілів. Ще два паркінги  планувалося розмістити  на вулицях Пушкіна та Карпатської України.

Із усього наміченого з’явилося лише кілька паркомісць перед шостою школою. Це ж треба до такого додуматися, щоб зробити стоянку перед навчальним закладом!

До того ж перехід, що був прямо перед входом у навчальний заклад,  перенесли у бік Єлизаветинського костелу, а діти на перервах, коли біжать в магазин на булочки часто перебігають дорогу там, де їм ближче це зробити. Якщо, не дай Бог, трапиться аварія, винуватими будуть не проектанти, які не врахували інтереси громади, а вчителі і батьки, яких можуть притягнути до відповідальності за неналежне виховання.

А тим часом Хуст заполонений машинами. Їх постійно стає все більше, а місць, де можуть залишити водії своїх «залізних коней» при цьому все менше і менше.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)