Чому тячівські депутати переймаються Хустським залізничним вокзалом, а хустським байдуже

Запитайте в свого депутата, чому він мовчав?

Нещодавно під час сесії облради депутати заслухали та підтримали запит своїх колег про клопотання перед «Укрзалізницею» щодо проведення капітального ремонту залізничного вокзалу в Хусті. Про це газету «Наш Хуст» повідомила прес-служба обласної ради.

Цікаво, що авторами звернення виступили мешканці інших районів. У списку з шістьох ініціаторів не було жодного з 13 представників міста Хуст та Хустського району. До речі, Хустщина представлена в обласній раді чи не найпотужніше з усіх районів Закарпаття (у раді всього 64 депутати).

Тож документ ініціювали: Олександр Кеменяш (Свалява), Іван Курах (Воловецький район), Андрій Шекета (Міжгірсь-кий район), Іван Куцина, Юрій Паканич, Петро Голубка (Тячівсь-кий район). При цьому депутати є представниками різних францій. Правда, дивно?

Чому ж набрали води в рот свої, рідні слуги народу? Чому представників інших районів більше хвилює стан залізничного вокзалу в Хусті, ніж своїх, рідних?

Невдовзі вони піаритимуться перед виборцями, розповідати-муть про свої «титанічні» зусилля, прикладені для того, аби всім на Хустщині жилося добре.

Але при цьому візитівка Хуста чомусь їх хвилює найменше, хоча це питання є одним із основних, адже мова йде про обличчя міста перед туристами та про безпеку самих же хустян, бо ж споруда давно знаходиться у аварійному стані і з неї прямо на голови людей сиплеться штукатурка! Чого лише варті зали очікування, які нагадують розгромлені на сході бойовиками приміщення для зберігання зброї, а не укриття від дощу для людей. Складається враження, що пероном проїхалась танкова колона, а не що там чекають на поїзд мирні українці.

Двері у двоповерхову будівлю нагадують вхід у старозаповітний Ноїв ковчег. Вікна також дуже старі, полуплені, брудні. На фасаді зі стін стирчать цеглини, всюди видніються ржаві труби… Зала для продажу квитків своїм трухлявим «дизайном» навіює огиду на подорожуючих. Довкола бруд і сміття. А ще – різкий запах смороду.

Все, на що спромоглася Львівська залізниця за ці роки – змінила покрівлю на будівлі. А косметичний ремонт приміщення, зведеного у 30 роки минулого сторіччя востаннє проводили два десятиліття тому…

Чому ж депутатам від Тячівщини, яких серед авторів звернення було найбільше, хочеться побачити Хустський залізничний вокзал відремонтованим, а депутатам від Хустського району – ні?

Щодо самого документу, то в ньому зазначено: «До нас як до депутатів Закарпатської обласної ради звертаються мешканці м. Хуст та Хустського району з проханням клопотати перед ПАТ «Українська залізниця» щодо проведення капітального ремонту залізничного вокзалу у м. Хусті. Hа сьогоднішній день пасажиропотік вокзалу збільшився, відкрилися нові маршрути, в т.ч . і до Києва, а також суттєво збільшився потік туристів, які відвідують Хустщину через залізничне сполучення, тому вирішення даного питання є досить актуальним».

Напевно, мешканці міста над Тисою та прилеглих сіл уже й самі розчарувалися в тих, кому свого часу віддали мандат довіри, адже для вирішення основної проблеми намагаються залучити представників інших районів.

А депутатський запит було направлено на розгляд ОДА, яка в місячний термін має поінформувати про результати депутатів та облраду.

Нагадаємо, що депутат Верхов-ної ради України від Хуста Валерій Лунченко підняв питання залізничного вокзалу у столиці на рівні міністерських структур.

За його словами, ситуація складна, оскільки дві структу-ри – Міністерство і Укрзалізницю – відокремили одну від одної й наразі між ними триває протистояння.

«Я мав нещодавно розмову з Міністром інфраструктури,- повідомив він. – Його запевнили, що у 2018 році реконструкцію проведуть. Обіцяли найближчим часом замінити вікна. Проект передбачає і реконструкцію платформи, і санвузлів, і фасаду, і модернізацію очікувальних залів. Я це питання постійно моніторю, контролюю, нагадую про нього. Там справді потрібний капітальний ремонт, адже місто розвивається, до нас їдуть туристи, а перше, що вони бачать – облуплений вокзал. Тим більше що зараз поїзд сполученням Київ-Солотвино став щоденним».

Отже, сподіватимемося, що в цьому році питання таки врешті-решт зрушиться з мертвої точки і що ремонт жахливої занедбаної будівлі залізничного вокзалу таки проведуть.

Марія УЖАНСЬКА

mediakhust.net

image description

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)