У Тячеві в басейні втонув копашнівець

Про сумну подію повідомив правозахисник Роман Келемен.

За його словами, 34-річний мешканець Хустщини поїхав із дружиною та двома дітьми відпочивати у аквапарк у Тячів. Саме там чоловіка  і спіткало лихо. У воді йому стало погано, але те, що він тоне ніхто не помітив і, відповідно, не надав першу медичну допомогу. Коли ж відпочивальники побачили копашнівця без ознак життя, намагалися  його врятувати, проте було вже пізно.

«Родина загиблого звинувачує керівників аквапарку у тому, що в закладі не було рятувальників, які повинні були наглядати за басейном та чергового лікаря. Розтин показав, що чоловік втопився і у нього була серцева недостатність. Але чи саме це стало причиною смерті, встановлюватиме слідство», – зазначив активіст.

Також він припускає, що, можливо, пари хлору, якими знезаражують воду і викликали серцеву недостатність, оскільки раніше мешканець Хустщини почувався добре і не хворів.

«Свідки розповіли, що у аквапарку не було навіть аптечки. Поки їхала «Швидка»  одна з відпочивальниць робила загиблому  масаж серця, а якийсь чоловік – штучне дихання. Люди до останнього вірили, що закарпатець житиме», наголосив Роман Келемен.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)