АНОНС. У Хусті чоловік забив до смерті п’яти­річну дівчинку, поки її мама народжувала у пологовому сина

Страшна подія трапилася в Хусті. За дивних обставин померла маленька дівчинка. Її мама в той час була в пологовому будинку, а дитина перебувала вдома з вітчимом. Чоловік розповів поліції, що дівчинка танцювала у квартирі, послизнулася на паркеті і смертельно травмувалася. Але його пояснення здавалися якось дивними

Чужа дитина – тягар?

Обкладинка свіжого номера газети «Наш Хуст»

Олена Деяк (із етичних міркувань імена всіх дійових осіб у матеріалі замінено) розлучилася з батьком Насті давно. Певний час жінка жила сама, а згодом у її життя, мов вихор, увірвалося нове кохання. Антон був досить запальним, але він вмів дивувати жінку шаленою пристрастю. Вони часто сварилися, але все одно почуття брали гору.

Невдовзі вирішили почати жити разом. Тим більше що Олена була вагітною і чекала на їх спільного сина.

Батько радів звістці і все більше віддалявся від падчерки, особливою увагою яку не нагороджував ніколи. Проте дівчинці не вистачало чоловічої уваги, тож вона тягнулася до вітчима, незважаючи на те, що не раз від нього чула грізне: «Відчепись. Я зайнятий!» Хоча в той час Антон сидів за комп’ютером і бавився у віртуальні ігри. Ніколи чоловік не розповідав дитині казки, не купував подарунків. Утім на власне дитя чекав справді як на дар Божий.

І от нарешті в Олени почалися перейми і Антон відвіз її до лікарні, а сам залишився вдома з Настею.

Заважала працювати? Почала танцювати?

Поки дружина була в пологовому, турботливий чоловік почав наводити лад у помешканні, затіяв ремонт, щоб сина привезти у затишне і чисте житло.

Дівчинка теж дуже чекала на братика і раділа, що невдовзі він у неї буде. Настя співала і танцювала в передчутті приємної події.

Але це дуже дратувало Антона, який хотів якомога скоріше завершити всю роботу, побілити, облаштувати дитячу кімнату.

Спочатку він почав сварити дитину, а далі надавав їй ляпасів.

Що було далі – чоловік точно пояснити не зміг. Але через певний час викликав «швидку» – і Настю забрали до лікарні. Коли до нього навідалися правоохоронці, яких про трагедію повідомили лікарі, він плутався у показаннях, але стверджував одне: Настя танцювала і впала, травмувавшись під час удару об підлогу.

За словами керівника Хустської місцевої прокуратури Сергія Зовдуна, на тілі Насті справді було виявлено тяжкі тілесні ушкодження. Саме вони й стали причиною смерті.

«13 липня 2014 року хустянин, залишившись у помешканні один із дочкою своєї співмешканки, побив дівчинку. Зокрема, від ударів по голові вона втратила свідомість і її було доставлено до реанімаційного відділення Хустської районної лікарні. На жаль, через тиждень від отриманих травм маленька померла, так і не приходячи до тями», – зазначив пан Сергій.

Дуже дивним і символічним є той факт, що вітчим добивав дівчинку саме в той час, коли його дружина народжувала сина. Медики, у свою чергу, справді робили все можливе, аби врятувати життя дівчинці. Проте, на жаль, травми виявилися смертельними.

За висновками судово-медичної експертизи, проведеної після розтину тіла, смерть Насті наступила через отримані тяжкі тілесні ушкодження у вигляді тупої травми голови, забою та набряку головного мозку, а також через закриту черепно-мозкову травму.

Що сказав Антон на суді, коли його вину було доведено? Скільки років відсидить убивця за ґратами? Як відреагувала мати на трагедію?

Про це та інше читайте у свіжому номері газети «Наш Хуст».

У продажу від 22 грудня.

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)