Рокосівські діти будуть творчо грамотнішими

23 листопада  на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІст. відбувся робочий з’їзд вчителів району української мови та літератури під назвою “Шляхи підвищення творчої грамотності учнів “.

У роботі з’їзду взяли участь 8 вчителів – філологів на чолі з методистом районного відділу освіти Подолей Наталією Михайлівною . Творча група вчителів мала змогу відвідати урок з елементами компоративного навчання у 10 класі на тему “Спрощення в групах приголосних звуків”,який підготувала і провела вчитель української мови та літератури Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фетько Мирослава Михайлівна з метою підвищення творчої грамотності учнів, комплексного дослідження методів роботи на сучасних уроках , показу правильної методики викладання і розвитку мови , подачу матеріалу на уроках,надання рекомендацій вчителям щодо викладання мови та літератури в середній школі.

Учасників тепло зустріли керівники Рокосівської ЗОШ І-ІІІст. та кафедра вчителів української мови та літератури, головою якої є Фетько Мирослава Михайлівна. Засідання було проведено у формі круглого столу(обмін досвідом вчителів, презентацій), що надало змогу ознайомитись з роботою школи вцілому, яку представив керівник школи: директор Шевляков О.О. Тему з’їзду творчої групи вчителів презентувала Фетько Мирослава Михайлівна , яка представила різні методи та прийоми підвищення грамотності учнів, проведення сучасного уроку, різноманіття вправ,призначених для поетапного проведення уроку, використання на уроках різних видів інформаційних технологій , показала,як досягти високих результатів у роботі,використовуючи творчий потенціал дітей . Адже саме на результат і спрямована вся праця вчителя. У кінці засідання творчої групи методист районного відділу освіти Подолей Наталія Михайлівна надала методичні рекомендації “Про шляхи підвищення творчої грамотності учнів”,вчтелька Дубляк М.В. підготувала презентацію “Використання інтерактивних технологій навчання на уроках рідної мови та літератури”. Усі учасники обмінялися думками щодо проблем , які виникають в роботі вчителя, знайшли шляхи їх подолання , прийняли до уваги всі рекомендації, надані одне одному за круглим столом. Кожен мав змогу поділитись власним досвідом. Засідання пройшло у теплій,робочій обстановці, спілкування щире і невимушене.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)