Активісти Хустщини знову мітингували

Цими днями перед будівлею райради в Хусті  відбулося народне віче за участі громадськості та активістів району.

На зібранні пристунім озвучили результати діяльності правоохоронних органів щодо найрезонансніших корупційних справ.

Нагадаємо, що тиждень тому в центрі міста над Тисою було встановлено намети та оголошено  безстрокову акцію з вимогою до органів правопорядку дати оцінку діяльності чиновників різного рівня в селах Драгово, Олександрівка, Липча та Березово.

Як повідомив правозахисник Віталій Грегор,  протягом тижня місцевою поліцією та прокуратурою пророблено чималу роботу у напрямку налагодження діалогу правоохоронців з громадськістю.

«Зокрема, слідством підтверджено злочинну діяльність одного із голів села Хустщини і вже невдовзі обласна прокуратура має надати оцінку та прийняти процесуальне рішення. Щодо незаконних виборів в Олександрівці також встановлені очевидні порушення законодавства, за що їх організаторам та учасникам може загрожувати тривале позбавлення волі, оскільки це категорія важких злочинів. Активісти наголосили, що чекатимуть результатів від обласних правоохоронців рівно тиждень, якщо їх не буде –  протестувальники передислокуються в Ужгород», – зазначив пан Віталій.

Також на зібранні йшлося про затримку з виплат заробітних плат працівникам шкіл Хустщини, махінації з будівництвом міні-ГЕС.

Утім велелюдною  акцію назвати не можна. Крім кількох десятків осіб на мітингу були присутні і екс-керівники райради. Хоча віче широко анонсувалося заздалегідь, подія зацікавила лише незначний відсоток краян.

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)