Про що розповів хустянам столичний новеліст

7 листопада на запрошення керівника мистецько-читацького клубу “Літературна майстерня” Олесі Чепелюк до Хустської центральної міської бібліотеки завітав письменник із Києва Василь Петрович Мошуренко – член національної Спілки письменників, один із найкращих новелістів України, поет, автор і виконавець власних пісень.

Це дуже важлива подія як для культурного осередку нашого міста, так і для літстудійців-початківців, які прагнуть до саморозвитку та вдосконалення літературної майстерності, а також творчого спілкування із “метрами пера”.

Надзвичайно пощастило й присутнім на зустрічі учням Хустської гімназії-інтернату, адже чи не вперше вони мали змогу поспілкуватися зі “справжнім” письменником такої величини. Божа іскра (не побоююся цього визначення) обдарувала Василя Мошуренка неабияким вмінням достукуватися до людських сердець, голубити словом, сумувати, радіти, співчувати…та що там – ЖИТИ! разом із героями творів. А такий дар дано далеко не кожному “визначному” письменнику! Сумний погляд, замаскований під теплим усміхом, пошрамована життєвими перипетіями душа, облюблена у щирому слові, не могли не залишити у серцях присутніх щемливий трепіт із присмаком ЩАСЛИВОГО ЩАСТЯ, яке поет місійно несе своїм поетичним словом.

Тож бажаємо Вам, ЛЮБИЙ ВАСИЛЮ ПЕТРОВИЧУ, хай незрадлива Пані-Муза надихає Вас на нові творіння, а читацькі аудиторії наповнюються щирими поціновувачами Вашого таланту!

ОЛЕСЯ ЧЕПЕЛЮК, письменниця, керівник “Літературної майстерні”

mediakhust.net

 

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)