Як закарпатські юні соловейки підкорювали «Яскраву країну»

Цими днями в Ужгороді пройшов масштабний фестивальний марофон «Яскрава Країна – Закарпаття 2017».

Цього року IV Міжнародний фестиваль-конкурс сучасної дитячо-юнацької творчості проводився з неабияком розмахом.

Закарпаття у номінації «Естрадний вокал» представляли: Вікторія і Дарина Воробканич (м. Іршава) та Кароліна Борис (м. Хуст) Дівчатка вже не вперше демонстрували таланти. Раніше вони вже були переможнямияк всеукраїнських, так і міжнародних музичних конкурсів.

А цього разу до виступів їх готувала солістка Заслуженного академічного Закарпатського народного хору та викладач вокалу – Яна Садварій.

Тож відрадно, що наші землячки – сестрички Вікторія (старша вікова категорія 14-17р.) та Дарина (молодша вікова категорія (6-9 р.) здобули звання лауреатів I та II ступеня в обох конкурсах, а Кароліна Борис (середня вікова категорія 10- 13р.) стала лауреатом I ступеня в обох конкурсах.

Вікторія і Даринка розповіли: «Атмосфера конкурсу неперевершена. Сподобалосявсе. Поталанило виступати з ансамблем “Davanti”, який теж здобув 1 місце на фестивалі. Найприємніше було дарувати людям радість і тепло».

Кароліна ж зізналася, що дуже зраділа, почувши оголошення результатів.

«Ця перемога була для мене не тільки приємним сюрпризом, але й можливістю набуття нового досвіду», – запевнила хустянка.

У майбутньому дівчина мріє достойно побудувати кар’єру і працювати у галузі музичного мистецтва.

Тож вітаємо юних співучих закарпаток і бажаємо їм подальших перемог.

Марина ЛАВРИШИНЕЦЬ, студентка
філологічного факультету УжНУ

mediakhust.net

Прокоментуй!

(Required)
(Required, will not be published)